Parduoda pigiau: Pigiai Ferrari California 4.3 kabrioletas - nemokamas skelbimas


Pigiai Ferrari California 4.3 kabrioletas

Skelbimo kategorija: Automobiliai
Kaina: 15000 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:Justas
Telefonas: +370 650 10002
El. paštas: nenurodytas

Skelbimo aprašymas

California prisijungė prie „Ferrari“ automobilių, turinčių 8 variklio cilindrus, šeimynos ir yra komplektuojama su naujos kartos V8 varikliu pirmą kartą sumontuotu automobilio priekinėje dalyje. Nepaisant ankstesnių spėjimų, kad Ferrari California bus kupė kėbulu, gamintojai šį modelį pristatė išskirtinai tik nuleidžiamu kietu stogu. Ferrari California 4,3 l V8 variklis su tiesioginiu kuro įpurškimu prie 7500 aps/min. pasiekia 460 AG galią ir nuo 0 iki 100 km/h įsibėgės mažiau nei per 4 s.

 

Ferrari California buvo pristatyta 2008 m. Paryžiaus automobilių parodoje. Šis modelis pradėjo naują, ketvirtą, Ferrari modelių klasę.

California modelis įkūnijo kelis debiutus Ferrari istorijoje:

Pirmasis priekyje esantis V8 variklis Pirmasis modelis, turintis 7 pavarų dvigubos sankabos transmisiją Pirmąjį susidedantį metalinį stogą Pirmąją galinę daugiafunkcinę pakabą Pirmasis variklis su tiesioginiu kuro įpurškimu

Šis modelis turėjo 4,3 l V8 variklį, išvystantį 453 arklio galias. California pasiekia maksimalų 310 km/val greitį ir iki 100 km/val įsibėgėja per daugiau nei 4 s.

Ferrari su šiuo modeliu 1000 val dirbo vėjo tunelyje ir iki Ferrari F12berlinetta modelio tai buvo pats aerodinamiškiausias gamintojo modelis.

Tik du California modeliai buvo parduoti su mechanine greičių dėže, tad 2012 m. modelio atnaujinime šio pasirinkimo visai nebeliko. Tuo pačiu galia buvo padidinta 30 AG.

Visą automobilio elektroniką gamina italų Magneti Marelli įmonė.

Šiems modeliams gaminti Ferrari gamykloje Maranele buvo sukurta atskira linija. Per metus čia pagaminama apie 6 000 šio modelio vienetų.

Daugiau skelbimų