Parduoda pigiau: Parduodama erdvi 60.98 kv. m ploto studija-butas Vilniuje, santariškėse - nemokamas skelbimas


Parduodama erdvi 60.98 kv. m ploto studija-butas Vilniuje, santariškėse

Skelbimo kategorija: Butai
Kaina: 67000 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:Rita
Telefonas: +37061620540
El. paštas: nenurodytas

Skelbimo aprašymas

Parduodama erdvi 60.98 kv. m ploto studija-butas mažaaukštėje gyvenvietėje šalia Verkių parko. Studija yra cokoliniame aukšte aukšte (iš 3). Buto langų orientacija – šiaurės vakarai ir prietryčiai. . Suprojektuotas 3.75 kv. m. ploto vonios kambarys. Studija galia būti naudojama kaip komercinės patalpos arba kaip butas.

Butai „GILĖ“ - tai šeši mažaaukščiai namai, kuriuose suprojektuota 190 įvairaus ploto nuo 32 iki 87 kv. m butų su balkonais arba erdviomis terasomis.

GILIŲ PRIVALUMAI
• Balkonai ir terasos. Jūsų poilsiui, jaukiems pasisėdėjimams, gražioms gėlėms ir patogiam gyvenimui suprojektavome nuo 4 iki 9 kv. m ploto balkonus bei erdvias nuo 18 iki 54 kv. m terasas.
• Automobilių stoginės. Prie namų įrengto automobilių stoginės, iš kurių suprojektuotas įėjimas tiesiai į laiptinę. Namus pasieksite sausi, o nuo Jūsų automobilio žiemą nereikės valyti sniego.
• Sandėliukai. Šalia automobilių stoginių įrengti sandėliukai, kuriuose galėsite laikyti dviračius, automobilio padangas ir kitus rečiau naudojamus daiktus.
• Kaimynystė. Jūsų privatumui suprojektavome butus, kuriuose gyvendami turėsite tik vieną kaimyną laiptinės aukštelėje.
• Langai. Name sumontuojami aukščiausios klasės ne mažiau 6-ių kamerų plastikiniai armuoti ekologiški langai. Langams panaudota 3 sandarinimo tarpinių sistema, kuri pagerina šilumines ir akustines lango savybes.
• Apsauginės žaliuzės. Pirmuose aukštuose ant langų ir balkonų durų įrengiamos apsauginės žaliuzės, kurios apsaugos Jūsų namų privatumą.

Santariškių namai – tai jauki ir moderni mažaaukščių namų gyvenvietė Vilniuje, apsupta Verkių regioninio parko su puikiai išvystyta infrastruktūra.

GYVENVIETĖS PRIVALUMAI
Vieni šilčiausių namų Lietuvoje. Išorinės namo sienos apšiltintos net 20 cm neoporo sluoksniu.
„Santariškių namai“ patenka tarp 5 proc. ekonomiškiausių ir mažiausiai energijos vartojančių namų Vilniaus mieste (2012 - 2013 metų duomenimis).

• B energinio naudingumo klasė.
• Energijos sunaudojama iki 10 kWh/m2/mėn.
• Vidutinė šildymo kaina 2,2 Lt/ m2* per mėnesį.
• 2012–2013 m. šildymo sezono metu sąnaudos butui svyravo nuo 0,83 iki 3,38 Lt/ m2*.
* Skaičiuojama, kad patalpoje palaikoma ~20–21oC temperatūra.

Puiki infrastuktūra ir patogus susisiekimas. Jūsų patogumui gyvenvietėje veikia maisto prekių parduotuvės, grožio salonas, stomatologinis kabinetas, kiemuose įrengtos vaikų žaidimų aikštelės. Vos už kelių šimtų metrų – visuomeninio transporto stotelė, iš kurios 26 ir 75 autobusais bei mikroautobusais pasieksite miesto centrą, o per 15 min centrą pasieksite automobiliu. Šalia esančiame Verkių parke įrengti pasivaikščiojimo, dviračių takai, slidinėjimo trasos „Snaigė“.

Vaizdinga ir rami vieta. Gyvenvietė yra Verkių regioninio parko kaimynystėje, nuošaliau nuo triukšmingų gatvių, tad gyvendami šioje gyvenvietėje mėgausitės švariu ir grynu miško oru. Netoliese Žalieji ir Gulbinų ežerai, kuriuos per keliolika minučių pasieksite tiek automobiliu, tiek dviračiu. Jaukumo gyvenvietei suteikia ir kruopščiai sutvarkyta aplinka, prižiūrėtos vejos, žydinčios gėlės, dekoratyviai krūmeliai bei vaismedžiai.

Išskirtinė gyvenimo kokybė. Gyvenvietėje daug žalių zonų, atstumai tarp namų leidžia džiaugtis kiemų erdvėmis, čia statomi tik mažaaukštės statybos namai. Gyventojų patogumui įrengtos erdvūs balkonai arba terasos nuo 5 iki 85 kv. m, kuriuose tilps kėdės su staliuku jaukiems vakarams. Jūsų saugumui ir privatumui užtikrinti visuose pirmų aukštų butuose įrengtos apsauginės žaliuzės langams ir balkono durims. Gyventojų patogumui įrengtos automobilių stoginės bei sandėliukai.

Daugiau skelbimų