Parduoda pigiau: VAIRAVIMO KURSAI " A1, A2, A, B, C, CE, D " - nemokamas skelbimas


VAIRAVIMO KURSAI " A1, A2, A, B, C, CE, D "

Skelbimo kategorija: Kursai, mokymai
Kaina: 1 €
Miestas: Vilnius
Pardavėjas:Autoritetas
Telefonas: +37060500515
El. paštas: info@autoritetas.lt

Skelbimo aprašymas

Kviečiame visus norinčius išmokti vairuoti " A1, A2, A, B, C, CE, D " kat. Šiuo metu mokytis galite mokymo klasėse, aprūpintoje nauja ir modernia mokymo įranga : multimedija, video, mokymo stendai, plakatai. Užsiėmimai vyks antradieni ir ketvirtadieni, lietuvių ir rusų kalbomis. Paskaitų laikas koreguojamas priklausomai nuo grupės pageidavimo. Užsiėmimai kompiuterinėje klasėje be laiko apribojimų. Kviečiame užsiregistruoti internetu www.autoritetas.lt , telefonu +370 60 500 515 ar atvykus į mūsų mokyklą adresu Geležinkelio g. 1, Vilnius.

VAIRAVIMO ĮGŪDŽIŲ TOBULINIMAS. Pasitobulinkite savo vairavimo įgūdžius mūsų mokykloje! Jei jau turite vairuotojo pažymėjimą, tačiau nedrįstate vairuoti, jei trūksta vairavimo patirties judriuose keliuose, arba jei baigėte vairavimo mokymus mokykloje ir norite pasiruošti VĮ „Regitros“ vairavimo egzaminui, mūsų vairavimo instruktoriai pasirengę jums padėti!

Dažniausiai mūsų vairavimo mokyklą renkasi pagal baigusių mokinių, draugų, pažįstamų, giminaičių rekomendaciją, o tai ir yra geriausias kokybiško mokymo rodiklis.

Daugiau skelbimų