Parduoda pigiau: Gyvos kalėdinės eglutės - nemokamas skelbimas


Gyvos kalėdinės eglutės

Skelbimo kategorija: Augalai
Kaina: 1 €
Miestas: Kitas
Pardavėjas:Silvertree
Telefonas: +37063020555
El. paštas: info@silvertree.lt

Skelbimo aprašymas

Internetinė Kalėdinių eglučių parduotuvė Silvertree.lt siūlo įsigyti nepaprasto grožio visus metus žaliuojančius augalus - lietuviškas eglutes ir taip visų mėgstamus Kėnius!

 

Dar neturite eglutės? Paskubėkite, nes kiekis ribotas. Daugiau jokio sudėtingo eglutės gabenimo namo, nes Silvertree.lt tai padarys už Jus! Internetu išsirinkta Kalėdinė eglutė bus pristatyta į namus Jums patogiu metu didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje - nemokamai!

 

Taip pat nereikės sukti galvos, kaip po švenčių teisingai atsisveikinti su eglute, nes paslaugūs kurjeriai jas išgabens Jums patogiu metu taip pat nemokamai!

 

Silvertree.lt veikia pagal tvaraus ir atsakingo verslo principus, todėl parduodamos eglutės yra kertamos ekologiškuose ūkiuose, kuriuose nukirsti medžiai užleidžia vietą naujiems sodinukams. Be to, baigusios džiuginti savo grožiu, Kalėdinės eglutės po švenčių yra paverčiamos biokuru. O medžiai, auginti vazonuose, jei tik buvo prižiūrimi vadovaujantis Silvertree.lt priežiūros patarimais, pavasarį yra atsodinami.

 

Pasipuoškite savo namus ar darbo vietą aukštos kokybės, Premium klasės Kalėdine eglute ir laukite gražiausių metų švenčių tinkamai pasiruošę.

Apsilankykite https://silvertree.lt

Daugiau skelbimų